Bus Route 114 - Bus 114: Aarhus <=> Hammel - Midttrafik
Bus Stops
- 1 - Aarhus - Mølleparken/Thorvaldsensgade
- 2 - Aarhus - Mølleparken/Thorvaldsensgade
- 3 - Aarhus - Den Gamle By/Eugen Warmings Vej
- 4 - Aarhus - Den Gamle By/Eugen Warmings Vej
- 5 - Tage-Hansens Gade
- 6 - Viborgvej/Vestre Ringgade
- 7 - Viborgvej/Vestre Ringgade
- 8 - Frydenlund Centret
- 9 - Frydenlund Centret
- 10 - Højkolvej/Viborgvej
- 11 - Højkolvej/Viborgvej
- 12 - Aarhus - Hasle Torv/Viborgvej
- 13 - Hasle Torv
- 14 - Viborgvej/Hasle Ringvej
- 15 - Viborgvej/Hasle Ringvej
- 16 - Aarhus - Sommervej/Viborgvej
- 17 - Aarhus - Sommervej/Viborgvej
- 18 - Aarhus - Bredskiftevej/Viborgvej
- 19 - Aarhus - Bredskiftevej/Viborgvej
- 20 - Aarhus - Eldalen/Viborgvej
- 21 - Aarhus - Eldalen/Viborgvej
- 22 - Tilst - Havkærvej/Viborgvej
- 23 - Tilst - Havkærvej/Viborgvej
- 24 - Tilst - Langkær/Viborgvej
- 25 - Tilst - Anelystvej/Viborgvej
- 26 - Viborgvej/Anelystvej
- 27 - Tilst - True Møllevej/Viborgvej
- 28 - Tilst - True Møllevej/Viborgvej
- 29 - Tilst - Grydhøjparken
- 30 - Tilst Vestervej/Gammel Viborgvej
- 31 - Tilst Vestervej/Gammel Viborgvej
- 32 - Tilst - Sortevej/Gammel Viborgvej
- 33 - Tilst - Sortevej/Gammel Viborgvej
- 34 - Motorvejen/Gammel Viborgvej
- 35 - Motorvejen/Gammel Viborgvej
- 36 - Mundelstrup - Gammel Viborgvej
- 37 - Mundelstrup - Gammel Viborgvej
- 38 - Mundelstrup - Kærsvinget/Gammel Viborgvej
- 39 - Mundelstrup - Kærsvinget/Gammel Viborgvej
- 40 - Mundelstrup - Gammel Viborgvej 143
- 41 - Mundelstrup - Gammel Viborgvej 143
- 42 - Sabro - Sabrovej/Viborgvej
- 43 - Sabro - Sabrovej/Viborgvej
- 44 - Sabro - Vistoftvej/Viborgvej
- 45 - Sabro - Vistoftvej/Viborgvej
- 46 - Sabro - Damvej/Viborgvej
- 47 - Sabro - Damvej/Viborgvej
- 48 - Sabro - Korsvej/Viborgvej
- 49 - Sabro - Korsvej/Viborgvej
- 50 - Urebjergvej/Viborgvej
- 51 - Urebjergvej/Viborgvej
- 52 - Lading - Skjoldhøjvej
- 53 - Lading - Skjoldhøjvej
- 54 - Lading - Møllebakken
- 55 - Lading - Møllebakken
- 56 - Fajstrup
- 57 - Byrielsholmvej/Viborgvej
- 58 - Byrielsholmvej/Viborgvej
- 59 - Voldby - Brovænget
- 60 - Voldby - Brovænget
- 61 - Voldby - Forsamlingshus
- 62 - Voldby - Forsamlingshus
- 63 - Anbæk - Anbækvej
- 64 - Anbæk - Anbækvej
- 65 - Hammel - Frijsenborg Efterskole/Anbækvej
- 66 - Hammel - Frijsenborg Efterskole/Anbækvej
- 67 - Hammel - Søndervangskolen/Anbækvej
- 68 - Hammel - Søndervangskolen/Anbækvej
- 69 - Hammel - Skaghøjs Plejecenter/Anbækvej
- 70 - Hammel - Skaghøjs Plejecenter/Anbækvej
- 71 - Hammel - Rutebilstation